چسب زدن بینی استخوانی

برای باز کردن چسبها ابتدا زیر دوش آب ولرم چند دقیقه به آب اجازه دهید بر روی چسبها جاری شود. سپس بر روی چسبها کف صابون زده و آنها را دانه دانه از سمت پایین به بالا به آرامی بردارید. توجه داشته باشید که برداشتن چسبها از سمت بالا به پایین ممنوع است. وقتی تمام چسبها برداشته شد، بینی را با ملایمت با کف صابون شسته و خشک کرده و مطابق توضیحات زیر چسب بزنید:

۱- ابتدا یک قطعه چسب را به طول تقریبی سه و نیم سانتیمتر بریده و آنرا بر روی بالاترین ناحیه بینی قرار دهید. بالاترین نقطه این چسب در محاذات خطی قرار میگیرد که گوشه های داخلی دو چشم را به هم وصل می نماید.

۲- چسب دوم را اندکی بلندتر بریده و طوری در زیر چسب اول بچسبانید که حدودا یک سوم چسب اول را بپوشاند.

۳- چسب سوم را اندکی بلندتر بریده و طوری در زیر چسب دوم بچسبانید که تفریبا یک سوم  چسب دوم را بپوشاند.

۴- چسب چهارم را اندکی بلندتر (حدود چهار سانت) بریده و آنرا در بالای نوک بینی بچسبانید بطوریکه مقداری از چسب سوم را بپوشاند. اینکه این چسب چه مقدار از چسب سوم را میپوشاند اهمیتی ندارد. این چسب را با فشار بیشتری بچسبانید. توجه داشته باشید که نوک بینی هرگز توسط چسب پوشانده نمیشود.

۵- تکه ای از چسب را به طول ۷ سانتیمتر بریده و آنرا اندکی باریک کنید. این چسب را طوری در زیر نوک بینی بچسبانید که سوراخهای بینی را نپوشاند (چسب باید با لبه سوراخهای بینی یکی دو میلیمتر فاصله داشته باشد). سپس زبانه های چسب را به سمت بالا و عقب بکشید بطوریکه این زبانه ها از هم باز شده و از روبرو حالتی شبیه به عدد "۷" پیدا کنند (توجه داشته باشید که زبانه های چسب موازی با هم قرار نمی گیرند).

۶- و در نهایت یک تکه از چسب را درست به اندازه چسب چهارم (۴ سانت) بریده و آنرا دقیقا روی چسب چهارم قرار دهید.

 

تماس با دکتر ابیانه

تهران، میدان توحید، خیابان پرچم، جنب کانون توحید، ساختمان دکتر ابیانه، طبقه پنجم غربی

 20 90 91 66 021

 59 72 90 66 021

 0 62 62 62 0912

 این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

گالری

 

Top